Tester

Date:  Sep 11, 2024
Country/Region:  PL
Company:  Ivy Technology Poland sp z.o.o
Location:

Bydgoszcz, PL, 85-766

Location: Bydgoszcz, Poland
Employment Type: cały etat, umowa o pracę

Company Description:

Ivy Technology to globalny gracz w świecie technologii, który wyznacza nowe standardy usług IT. Specjalizujemy się w zarządzaniu cyklem życia produktów IT, wsparciu technicznym i serwisie elektroniki, oferując naszym klientom niezawodne rozwiązania. Nasze centrum operacyjne w Bydgoszczy to kluczowy element globalnej sieci, wspierający branżę elektroniki użytkowej – od laptopów, przez monitory, po tablety. Ale to nie wszystko! Wprowadzamy także innowacje w infrastrukturze robotycznej, pomagając firmom zautomatyzować procesy i zwiększyć efektywność. Dzięki nowoczesnym technologiom i zespołowi ekspertów, Ivy Technology wspiera rozwój biznesów na całym świecie!

Key Responsibilities: / Twój zakres obowiązków:

  • kontrola wizualna płyty głównej (laptopowej, desktopowej) i porównywanie jej ze wzorcowym modelem,
  • obsługa komputera,
  • wykonywaniem prac precyzyjnych – montaż i demontaż płyty w dedykowanym zestawie testowym,
  • raportowanie uszkodzeń wykrytych przez program do diagnostyki.

Qualifications: / Nasze wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera,
  • zdolności manualne,
  • spostrzegawczość i precyzja,
  • chęć do nauki i rozwoju.