Hibaanalizáló technikus

Dátum:  2024. márc. 31.
Ország/régió:  HU
Vállalat:  Ivy Technology AMS Hungary kft
Hely:

Szombathely, HU, 9700

Feladatok:

  • Az ügyfelek és a szervízmérnök között folytatott levelezés értelmezése
  • A vevő által tapasztalt hibajelenség duplikálása és izolálása
  • Az elemzésre beérkezett termékek, modulok, analizálása, a hiba és a hiba okának feltárása, nyomtatott áramköri lapok, készülékek, complex termékcsaládok analízálása, alkatrész szintű hibaanalízise
  • A fentiek dokumentálása a vevő rendszerében

Elvárások:

  • Magabiztos elektronikai tudás:
  • Alkatrészek és kapcsolási rajzjelek ismerete
  • Digitális alapáramkörök ismerete
  • Multiméter és oszcilloszkóp használata
  • Vezetékes számítógép-hálózatok és komponenseik müködésének alapszintű ismerete
  • Linux operációs rendszer alapszintű ismerete
  • Kiváló csapatjátékosság
  • Önáló munkavégzés
  • Nyitottság a változatos feladatokra, illetve a folyamatos képzésre, fejlesztésre

Amit mi nyújtunk:

  • Rugalmas munkarend
  • Kiemelt béren kívüli juttatás
  • Előrelépési lehetőség Junior mérnöki pozícióba
  • Bejárás támogatás vidéki kollégák részére
  • Albérlet támogatás
  • Hi-tech munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • CCNA végzettség
  • Angol nyelvtudás