Technik z językiem niemieckim

Data:  18 kwi 2024
Kraj/region:  PL
Pole niestandardowe 2:  Ivy Technology Poland sp z.o.o
Lokalizacja:

Bydgoszcz, PL, 85-766

Jeżeli szukasz firmy, w której możesz zdobyć unikalne w skali kraju doświadczenie – zapraszamy!

Jeżeli lubisz nowe technologie – zapraszamy!

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowej całości – zapraszamy!

Jeżeli cenisz sobie podejście work-life balance – zapraszamy!

Ivy Technology to jeden z największych serwisów urządzeń elektronicznych w Europie. Pracujemy z najlepszymi markami na świecie. W Bydgoszczy jesteśmy od 2005 roku i zatrudniamy obecnie 1300 osób – specjalistów z rożnych dziedzin: elektroniki, logistyki, telefonicznej obsługi klienta.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy - Niemcy (praca wyjazdowa)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż infrastruktury zautomatyzowanej,

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych,

  • Rozwiązywanie problemów podczas przetwarzania zamówień, jeśli jest to wymagane,

  • Uruchamianie i przekazywanie systemów klientom zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami,

  • Wykonywanie instrukcji i odbiorów zmontowanych systemów,

  • Nadzór nad powierzonym sprzętem i narzędziami,

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Język niemiecki na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie z obszaru elektroniki, konstrukcji metalowych, mechaniki przemysłowej lub podobne

  • Znajomość narzędzi do montażu

  • Kontakt z klientem

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wyjazdy zagraniczne do 70% czasu pracy

To oferujemy

  • Zakwaterowanie - zapewniamy mieszkanie w Niemczech, w pełni opłacone przez firmę. Jako pracownik, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z wynajmem.

  • Transport - oferujemy transport z Polski do Niemiec oraz z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - gwarantujemy konkurencyjne wynagrodzenie wraz z dietą, które nie tylko wynagradzają Twój trud, ale również doceniają Twój czas spędzony poza granicami kraju.

  • Stałe wynagrodzenie w momencie braku zleceń.

  • Nasz zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci adaptować się w nowym miejscu i sprostać wszelkim wyzwaniom.

  • Możliwość rozwoju i awansu - oferujemy nie tylko pracę, ale możliwość rozwoju zawodowego.